6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

У школах Львова можуть оголосити карантин

Image

Кількість хворих на ГРВІ в Україні постійно зростає. В першу чергу хворіють учні шкіл; вже зараз вимушені канікули оголосили в одному з ліцеїв. За інформацією управління освіти, у середу на навчанні були відсутні близько 14% учнів.

Зоряна Довганик, голова управління, зазначає, що вимушені канікули впроваджено лише в ліцеї Симоненка.

«На сьогодні приблизно 14% дітей у школі є відсутні. Це приблизно 10 тисяч. Кількість дітей, які відсутні через хворобу, на 1% збільшилась сьогодні у порівнянні з понеділком. Ми будемо спостерігати цю ситуацію, але ми маємо мати і офіційне підтвердження, що справді ті діти захворіли. Це повинно бути звернення батьків до лікарів», ‒ повідомила у коментарі ZAXID.NET очільниця міського управління освіти.

У свою чергу, фахівці обласного лабораторного центру відзначають постійне зростання захворюваності.

Заступник директора Львівського обласного лабораторного центру Олег Когут повідомляє: «Наростання йде досить значне. Якщо на другому тижні, порівняно з попереднім, в нас було приблизно на 700 випадків більше по області, то вже на позаминулому тижні їх було 1500, а минулого тижня було понад 2100. Можна чекати буквально через тиждень-два, що в нас будуть дуже високі показники захворюваності».Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви скасування депутатської недоторканності?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...