1°C
Ранок 1°C
День 2°C
Вечір 1°C
Ніч 1°C
39.339.8
40.541.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок 1°C
День 2°C
Вечір 1°C
Ніч 1°C
39.339.8
40.541.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У пункті пропуску Краковець стався напад на прикордонника

Фото з сайту ДПСУФото з сайту ДПСУ

13 лютого, у пункті пропуску Краковець двоє чоловіків напали на прикордонника. Вони хотіли в’їхати на територію Польщі без страхового сертифіката. Після того, як прикордонник заборонив виїзд - чоловіки напали на нього та нанесли декілька ударів.

Прес-служба державної прикордонної служби повідомляє про деталі: “Висловлюючи обурення проти законних дій прикордонників, чоловіки почали вимагати роз’яснення щодо порядку перетину державного кордону. Проте отримавши необхідні коментарі вони продовжували висловлювати своє невдоволення та здійснили напад на прикордонника. Після цього нападники заблокувались у своїй автівці.

Негайно на місце прибули чергові сили пункту пропуску та викликано наряд поліції. Нападники не реагували на неодноразові вимоги охоронців кордону вийти з транспортного засобу. Лише з застосуванням сили в присутності представників Нацполіції порушників прикордонники затримали та доставили в службове приміщення для складання процесуальних документів.”

У відео присутня нецензурна лексика:

Громадян притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 185-10 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника ДПС України). Також. правопорушникам загрожує кримінальна відповідальність за ст. 345 КК України.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...