-0°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041

У Польщі судитимуть прикордонників, що допомагали контрабандистам

Фото видання Kurier LubelskiФото видання Kurier Lubelski

Польщі відбудеться судовий розгляд справи щодо сприяння контрабандистам прикордонниками у перевезенні сигарет на територію країни.

Офіцери не перевіряли певних громадян та спрощували перетин кордону. Видання Kurier Lubelski повідомляє, що справа обвинувачуваних Славоміра М. та Лукаша Г. передана до суду. Розслідування проводиться Люблінським відділенням департаменту з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Національної прокуратури.

З січня 2018 один з них утримується під вартою. Інший - вийшов під заставу у 30 тисяч злотих.

«Славомір М. був звинувачений у вчиненні 47 злочинів у 2016-2017 роках щодо прийняття майнових вигод та перевищення чи невиконання своїх обов'язків контролера на прикордонному переїзді в Зосині. Прокурори встановили, що Славомір М. протягом цього періоду підтримував зв'язок з українськими громадянами, полегшуючи їм здійснювати прикордонні перевірки, зазвичай, в обмін на отримання фінансової вигоди або її обіцянки», - Kurier Lubelski наводить слова Мацєя Флоркевича.

Серед доведених правопорушень - спроба підкупу іншого офіцера, передача службової інформації щодо розташування патрулів стороннім особам. Якщо суд підтвердить провину, чоловікам загрожує позбавлення волі до 10 років.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи подобається вам графіті та тематичні малюнки на львівських стінах?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...