23°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 23°C
Ніч 17°C
26.426.85
29.730.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
23°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 23°C
Ніч 17°C
26.426.85
29.730.4

​У Польщі для українців створили портал з пошуку роботи

Цьогоріч через пандемію коронавірусу постраждало безліч країн. Так само, криза 2020 року торкнулася і України та призвела до втрати українцями робочих місць. З огляду на це, у Польщі вирішили створити портал Ukraincy Do Pracy, де українці, зареєструвавшись можуть без зайвих труднощів знайти роботу, яка відповідатиме їх інтересам. До того ж, з допомогою порталу Ukraincy Do Pracy працівники можуть знайти вакансії в Польщі без посередників.

Ukraincy Do Pracy – це портал, який стане у нагоді не тільки українцям, які «застрягли» в Польщі через пандемію і зараз в пошуках роботи з гідною заробітною платою, а й для людей, які тільки планують поїхати до Польщі на заробітки, проте зважаючи на різноманітні причини до сих пір цього не зробили.

Сайтом можуть користуватися як працівники, так і роботодавці. Створений портал зручний у користуванні, крім того це найкращий інструмент пошуку роботи за кордоном без посередників. Тепер українські заробітчани зможуть легко знайти бажану роботу з гідною оплатою, а роботодавці з Польщі – швидко підшукати необхідний персонал. Щомісяця портал відвідує близько 60 тис. користувачів.

Переваги порталу та процедура пошуку роботи

Головними перевагами порталу Ukraincy Do Pracy – це комфорт у користуванні та відсутність будь-яких посередників. Працівник може знайти собі вакансію, за різноманітними характеристиками:

  • За бажаним рівнем заробітної плати;
  • За місцем роботи;
  • За професію;
  • За вибраним містом та воєводством;
  • За сезонністю;
  • За наявністю житла та харчування.

Розроблені параметри дозволяють працівникам з легкістю шукати вакансії, які їх цікавлять та вибирати більш привабливі для себе.

Кожен охочий може безкоштовно зареєструватися на сайті. Для реєстрації потрібно заповнити декілька полів, в яких треба вказати свою стать, стаж роботи (якщо є), контактні дані (які будуть приховані від сторонніх осіб), якими мовами володієте та головне – у якій сфері ви б хотіли працювати (наприклад, на будівництві, у готелі, у сфері туризму тощо). Крім того, можна вказати і інші свої переваги.

У Польщі вже створили профспілку із захисту прав працівників з України. Завдяки їй, наші співвітчизники можуть відстоювати свої права та інтереси у Польщі. А створення нового порталу Ukraincy Do Pracy лише пришвидшить пошук роботи та дасть українцям змогу заробити після тривалого простою у роботі.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви буваєте за кордоном?

всі опитування
Loading...