22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5

У поліклініках Львова – відтепер електронна реєстратура

Мешканці Сихова відтепер можуть записатись на прийом до лікаря у своїй поліклініці, не виходячи з дому. Таку послугу запровадили у 4-й поліклініці Львова, що на Сихові, на проспекті Червоної Калини, 68.

Як зазначають у Львівській міській раді, маючи доступ до Інтернету, можна у будь-який зручний час онлайн записатись на прийом до сімейного лікаря на сайті реєстратури, а також отримати на свій мобільний телефон смс-підтвердження – так званий електронний талон, або пацієнт може отримати цей талон листом на свій E-mail. Але також на прийом до лікаря можна записатись традиційним методом – зверненням у реєстратуру поліклініки і отримати талон «на руки».

Оскільки існуюча система запису й обслуговування пацієнтів отримала багато негативних відгуків, було створено «Електронну реєстратуру». Поки що вона функціонує лише на Сихові, адже в спальному районі великий наплив пацієнтів, там обслуговується близько півтора тисячі осіб. Система електронного запису наразі працює в тестовому режимі й буде адаптовуватись до потреб відвідувачів медичного закладу.

Система передбачає обслуговування лікарем чотирьох осіб на годину – по 15 хвилин на прийом. Також виключає можливість набору талонів наперед. «Електронна реєстратура» передбачає запис до таких спеціалістів, як сімейний лікар (який далі скеровуватиме до відповідного фахівця вужчого профілю) та гінеколог.

Розробили цю систему електронного запису у компанії «Vitagramma», яка вже має чималий досвід розробки програмного забезпечення для медицини.

Незабаром «Електронну реєстратуру» впровадять в інших поліклініках міста.

Оцінки:

2

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви проводите свої вихідні?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...