1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041

У парках Львова для птахів розвісили 90 годівниць

Працівники державної лісової охорони Львівщини щороку виготовляють та розвішують разом з учнями шкільних лісництв сотні годівничок в області.

Фото: Львівське ОУЛМГФото: Львівське ОУЛМГ

Цього року, в рамках загальнодержавної акції «Нагодуй птахів взимку», організованої Державним агентством лісових ресурсів України та за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, лісівники Львівщини у місті Львів та в районах області спільно з учнівською молоддю, представниками органів влади, ЗМІ та громадськості відбулась загальнодержавна акція «Нагодуй птахів взимку».

Учасники заходу розвішували годівниці у паркових зонах та скверах міст, населених пунктів, на території шкіл та дошкільних навчальних закладах.

Фото: Львівське ОУЛМГФото: Львівське ОУЛМГ

Зокрема, сьогодні,8 грудня у Всесвітній день клімату у місті Львів розвішано годівниці, виготовлені державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У парку «Високий Замок» годівниці розвісили представники Львівського ОУЛМГ,Львівської обласної державної адміністрації за участі журналістів«UA: ЛЬВІВ». Представники Департаменту екології та природних ресурсів долучились разом з дошкільнятами до заходу у Регіональному ландшафтному парку «Знесіння».

Фото: Львівське ОУЛМГФото: Львівське ОУЛМГ

У парку-пам'ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк»нові «будиночки» для пташок розвісили працівники парку та педагоги і вихованці гуртків комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», які також поповнили годівницями свій сад на території закладу.

Годівнички розвісили і у інших найбільших парках міста, у Скнилівському парку, парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького,парку імені Івана Франка, Левандівському парку.

Фото: Львівське ОУЛМГФото: Львівське ОУЛМГ

Викладачі та студенти навчальних закладів також позитивно відгукнулися до Акції на допомогу птахам взимку. І відтепер у паркових зонахНаціонального лісотехнічного університету України, Технологічного коледжу НЛТУ України, Львівської медичної академії імені АндреяКрупинського, Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького, Державного ліцею імені Героїв Крут, у ботанічному садуЛьвівського національного медичного університету імені Данила Галицького годівнички «чекають» на своїх пернатих відвідувачів. Представники Львівського ОУЛМГ та Львівського лісгоспу разом з викладачами ташколярами розвісили годівнички у школах №40, №98, дитячого садочка №75 міста Львова, вихованці яких неодноразово проводили з лісівниками спільні просвітницькі заходи.

Годівничкитакож розвісили біля Церкви Положення Пояса Пресвятої Богородиці,Храму Всіх Святих Українського Народу та Церква Різдва Пресвятої Богородиці, на території Львівського геріатричного пансіонату.

Фото: Львівське ОУЛМГФото: Львівське ОУЛМГ

Проведення Акції не лише допомагає птахам, а й сприяє підвищенню екологічної свідомості. За добру справу пташки віддячать нам гарним співом та захистять наші зелені «легені» -ліси і сади від шкідників.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства висловлює подяку усім, хто відгукнувся і взяв участь у добрій справі - порятунку птахів взимку!

Всього на локаціях міста Львова розвішано 90 годівниць.

Запрошуємо всіх небайдужих, особливо у холодну пору року, приносити їжу до годівниць, тим самим проявити піклування про птахів!

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...