-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3

​У Обласної ради є три таємні відпочинкові бази

Три відпочинкові бази старого зразка, на підтримку яких щороку виділяється декілька мільйонів гривень не пройшли інспекцію робочої групи. Під час робочої поїздки, виявлено, що ефективності з роботи закладів немає, а от фінансування вони вимагають серйозного.

Три відпочинкові бази, які побудовані ще у радянські часи, відвідали у п’ятницю, 23 вересня. Про це інформують у прес-центрі обласної ради.

Всі три бази розташовані у Сколівському районі, на Львівщині. Відпочинкові комплекси «Полонина» та «Трембіта» у поганому стані. Тут не функціонують частина будиночків та немає повністю проведеного водопостачання. Проте у працівників міськради є плани щодо цих територій.

За словами Володимира Гірняка, заступника голови обласної ради, про існування цих територій у дуржструктурі ніхто й не знав. Це з’ясували нещодавно, проте й який спосіб – залишається таємницею. Володимир Гірняк зауважив, що ніхто не збирається продавати це майно. Більш того, у міськраді подумали розвинути комплекси та працювати над отриманням прибутку із роботи баз.

За словами керівника бази «Полонина» Євгена Гриненко, там у користуванні три будинки. В одному з них є підведена вода. Загальний штат працівників – 7 осіб.

У комплексі готові прийняти більш, як 50 осіб. Крім тих будиночків, які використовуються, є ще декілька, проте вони в поганому стані і їх потенційним клієнтам не пропонують. Загалом прибуток становить більш, як 100 тисяч гривень на рік.

При цьому ціни – 80 гривень за будинок із санвузлом, без нього – на 10 гривень дешевше.

У «Трембіті» прибуток трохи більший – 130 тисяч у 2017. Збільшили суму за рахунок підняття вартості проживання (від 65-80 за будинок, дивлячись від умов).

За інформацією Львівського обласного центру краєзнавства та туризму, витрачають на всі три об’єкти близько 5,5 мільйонів гривень на рік.

Тепер ці туристичні бази збираються реорганізувати та покращити. Але зараз лише збираються аналізувати ситуацію на сьогоднішній день.

Однак питання стосовно ефективності використання коштів не залишилось без відповіді. Наразі Володимир Гірняк повідомив про службове розслідування стосовно нераціонального використання коштів керівниками центру туризму облради.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...