-1°C
Ранок -1°C
День -1°C
Вечір -3°C
Ніч -1°C
27.227.6
30.4531.05
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -1°C
День -1°C
Вечір -3°C
Ніч -1°C
27.227.6
30.4531.05

У місті зберігається загроза епідемії кору

Image

29 січня 2019 року прес-служба ЛОДА повідомила про загрозу епідемії кору серед школярів - адже, понад 10 тисяч учнів не мають щеплень.

Любомира Мандзій, директорка департаменту освіти і науки ЛОДА, зазначає: «За даними верифікації у закладах освіти Львівщини налічується понад 25 тис. невакцинованих дітей. Ми бачимо, що результати від інформаційної кампанії є, адже кількість вакцинованих дітей з кожним днем зростає. За останні три тижні близько 4 тис. людей у Львівській області зробили щеплення проти кору».

За статистикою, лише від початку року на кір захворіло 1100 людей. Львівська обласна інфекційна лікарня повідомляє про відсутність місць для хворих, тому інші медичні установи перепрофільовують інші відділення.

Олена Баворовська, головний позаштатний спеціаліст з епідеміології управління охорони здоров’я Львівської міськради повідомляє: «За даними ВООЗ, з кожної тисячі людей, які заразилися кором, одна людина помирає, одна хворіє на енцефаліт (запалення мозку), а 50 отримують тяжкі ускладнення, від яких страждають решту життя».

Також повідомляється, що всі медичні заклади Львова та області в повному обсязі забезпечені вакцинами бельгійського та американського виробництва, які є надійними та ефективними у профілактиці захворювання.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви вживаєте алкоголь (в тому числі слабоалкогольні напої)?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...