16°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
16°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9

У місті дійшли попередньої згоди щодо нового тарифу на проїзд

Image

Під час перемовин щодо нового тарифу на проїзд міська влада дійшла згоди із перевізниками щодо безкоштовного перевезення пенсіонерів. Нагадаємо, що це питання не було врегульовано із січня.

Приватні перевізники неодноразово повідомляли про необхідність підвищення вартості проїзду до 9 гривень. Однак, в ЛМР відмовляли у такій вимозі через зупинку перевезень пільгових категорій громадян.

«Враховуючи аргументи Львівської міської ради, приватні автопідприємства, які обслуговують міські автобусні маршрути, прийняли рішення: при перегляді тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування до розміру 8-7 гривень за одну поїздку готові відновити безкоштовний проїзд для пенсіонерів», - повідомляють в асоціації перевізників.

Андрій Білий, заступник керівника департаменту з питань ЖКГ Львівської міської ради, у коментарі ZAXID.NET зазначив наступне: «Уже довший час у місті ведуться перемовини та дискусії з перевізниками. Перевізники спочатку шантажем вимагали коригування тарифу, погрожуючи зупинити перевезення в місті. Позиція мерії була чіткою – мінімальне коригування тарифу можливе лише за умови, що усі приватні перевізники будуть безкоштовно возити пенсіонерів. Розуміємо, що зростає заробітна плата, витрати на паливо, але ми також маємо врахувати той факт, що сьогодні люди не готові плати набагато більше, особливо, пенсіонери. Ми вдячні комунальному перевізнику АТП-1, який весь цей час не зупинявся надавати таку послугу пенсіонерам безоплатно, попри фінансові збитки. Звичайно, ще одна умова ведення перемовин щодо коригування тарифу – це якість надання послуг».

Також повідомляється, що новий тариф на перевезення буде прийнято до кінця року.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи хочете ви щоб Україна ввійшла до Євросоюзу?

всі опитування
Loading...