Запускаємо новий розділ для продавців та покупців на "Львівських". Долучись до тестування та отримай бонуси! Почати тестування Нагадайте завтра
12°C
Ранок 13°C
День 18°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.1826.45
31.131.5
12°C
Ранок 13°C
День 18°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.1826.45
31.131.5

У міськраді розглянули зміни до ​міського бюджету

Сьогодні відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Львівської міської ради. На засіданні члени виконкому розглянули ряд змін, які пропонувалось внести стосовно розподілу коштів міського бюджету на 2017 рік.

Про це інформують у прес-центрі Львівської міської ради, - пишуть "Львівські".

За словами керівника департаменту фінансової політики ЛМР Олега Іщука, зміни розглядались з урахуванням пропозицій головних розпорядників коштів.

За результатами засідання ухвалено збільшення доходів від інвестиційних внесків на 50 мільйонів гривень. Пропозицію надали у департаменті економічного розвитку. Ці видатки пропонувалось направити у обласний бюджет, як плату за вивіз ТПВ. Другим питанням було виділення майже 6 мільйонів на судовий збір на виконання постанови суду.

Третє питання в переліку стосувалось сфери охорони здоров’я. Пропонувалось забрати кошти у департаменту гуманітарної політики, які було виділено на медикаменти та харчування в сумі 6 мільйонів і 870 тисяч гривень і направити їх для забезпечення плати працівників трьох стоматологічних клінік.

За рішенням виконкому ухвалено перші дві пропозиції. Стосовно коштів, що стосувались медикаментів та харчування, питання перенесли на сесію міськради.

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...