15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У Львові з'явився перший "зелений" офіс

Про високий рівень енерго- та ресурсоефективності свідчить сертифікат зеленого будівництва BREEAM In-Use International від 8 січня 2016, який отримали власники нового офіс-центру "Оптіма Плаза". Будівля за своїм призначенням призначена створити відмінні умови роботи підприємців та при цьому зменшити витрати енергії.

Новий офісний центр знаходиться у Львові за адресою Наукова, 7д.Про це пише інтернет- видання Zora-irpin. Авторами проекту є архітектурне бюро "Архиматика" та компанія DTZ. З усієї площі в 18 тисяч квадратних метрів має "корисну" площу 14 тис м. кв. Таким чином побудований офісний центр в середньому споживає майже на 50% відсотків менше енергії, ніж інші у Львові.

Про переваги проекту говорить голова наглядової ради компанії-власника ВАТ “НДІ ПРЕА” Віталій Ломакович. "Будівля оснащена системами автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж, контролем доступу, функцією “консьєрж-сервіс”, має сучасні системи цифрового телефонного зв’язку, клімат-контролю і сонцезахисних робочих місць, а також криту велопарковку і цілодобову охорону, – розповідає фахівець. – Є також три зарядні станції для електромобілів, що розташовані у паркувальній зоні".

Сонячні колектори та охолоджувальні пристрої з тепловими насосами розмістили на даху будівлі. Таким чином вони в усі пори року можна буде комфортно працювати і при цьому витрачати набагато менше тепло- та електроенергії. Відповідно й економити кошти.

На сьогоднішній день вже орендовано більш ніж 60% корисної площі офісу. Зокрема, уклали договори з компанією IT Intellias, офіс якої зайняв декілька поверхів. "Продумана концепція створює попит на проект ще до його введення в експлуатацію”, - зазначають представники компінії DTZ.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 15:04, 22.09.2016
    Круто-круто-круто!!!
    Питання лише одне - СКІЛЬКИ коштуватиме у них оренда приміщення?
user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до проекту канатної дороги у Львові?

всі опитування
Loading...