18°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
18°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82

У Львові встановили першу різдвяну шопку

Тематичну композицію розмістили навпроти львівської Свічкової Мануфактури, власники якої й стали ініціаторами.


Шопку розмістили на площі Музейній. Про це повідомляють у прес-центр Львівської міської ради. Сама шопка представляє собою вифлеємську стаєнку у ніч Різдва Христового, - передають Львівські.

Як розповів засновник Свічкової Мануфактури Андрій Сидор, кожного року сюди приходять багато містян і туристів, щоб придбати свічку для Святвечора або ж виготовити її самим. Саме тому площі щороку намагаються надати такої атмосфери свята.

"Нам у цьому допомагає сама ж магія свічок, але намагаємось створити затишок не лише у Мануфактурі, але й перед будинком", - говорить Андрій Сидор. Нагадаємо, минулого року на площі Музейній встановили оригінальну ялинку із дерева, а поруч стояли сани. У 2018 вирішили, що чудовою окрасою площі стане різдвяна шопка.

Оформляла композицію художниця і майстриня Уляна Нищук та майстер Юрій Бакай. Як відомо, елементи у шопці є традиційні - дитя Ісус, Діва Марія, Йосиф та баранчики. Проте є й інші символи, які осучаснили. Приміром, дашок металевий, що символізує важкі, інколи суворі часи, а зірку виготовили з дерева - це символ того, що часом люди потребують такої провідниці, яка колись вказала шлях царям, коли вони шукали Боже Дитя.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи втратили ви зв'язки зі своїми родичами та друзями із Росії після початку АТО?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...