9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

​У Львові вшанували Героїв Небесної Сотні (фоторепортаж)

На площі перед пам’ятником Трасу Шевченку пройшло Пам’ятне Віче.

Про це повідомляють у прес-центрі ЛОДА.

У вівторок, 20 лютого, у центрі Львова пройшло Пам’ятне Віче на якому вшанували Героїв Небесної Сотні. Спочатку лунала спільна молитва, потім відбулась акція «Запали свічку».

«Великий героїзм проявили наші сини і дочки, які не злякалися куль, не впали перед киями беркутівців, але стояли до кінця. Всі щирі учасники Майдану, а особливо ті, хто віддали своє життя – це особи з великої букви, які названі гарним іменем Небесна Сотня. Такий героїзм не забувається.

Ми дякуємо героям Небесної Сотні, вдячні їхнім дружинам, дітям, батькам та матерям, братам та сестрам. Дякуємо сім’ям тих, хто зараз стоїть на захисті нашої Батьківщини. Це великий героїзм. Наш Спаситель сказав: «Немає більшої любові ніж та, хто життя своє віддає за друзів своїх». Ті, хто віддали своє життя з любові до Вітчизни, велично виконали своє завдання. Ми не забудемо їх ніколи. Хай слава про наших героїв триває у народі та передається з покоління в покоління. Хай заслужена слава залишиться їхнім дітям. Низько схиляємо свої голови перед подвигом наших героїв та мужніх воїнів», - звернувся до громади Львова Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ владика Ігор, який очолив спільну молитву.

Всі фото з прес-центру ЛОДАВсі фото з прес-центру ЛОДА

«Львівські» раніше писали, що в дворику географічного факультету ЛНУ відкрити пам’ятник Герою Небесної Сотні Ігорю Костенку.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

У ВР прийняли закон, згідно якого Україна прямує в НАТО. Як ви ставитесь до цього?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...