17°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 23°C
Ніч 17°C
26.426.85
29.730.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
17°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 23°C
Ніч 17°C
26.426.85
29.730.4

У Львові викрито злочинну схему, за якою шахраї намагались привласнити квартиру

Фото з сторінки Національної Поліції УкраїниФото з сторінки Національної Поліції України

На офіційній facebook-сторінці Національної поліції України з’явилась інформація про знешкодження злочинного угрупування, що намагалось привласнити квартиру 60-річного львів’янина. За словами сусідів, останній виїхав з країни до Російської Федерації, де і помер. Цим і скористались 7 осіб, що підробили документи на підставну особу та були готові одразу ж збути квартиру.

Перевірка встановила, що до злочину причетні 39-річний колишній капітан міліції Львова, 32-річний співробітник поліції, 67-річна колишня працівниця одного з комунальних підприємств, а також ще одна жінка та троє чоловіків. Підставною особою виявився 58-річний мешканець Дніпропетровщини без постійного місця проживання. Члени угрупування організували виготовлення всіх необхідних документів на ім’я власника квартири, що він, начебто, втратив. За виготовлення паспорта колишній працівниці міграційної служби було передано хабар у розмірі 1000 доларів США.

“Під час заходів вилучено мобільні телефони, паспорти, копії паспортів і довідок про присвоєння ідентифікаційних кодів громадян, будинкові книги та технічні паспорти на об’єкти нерухомості, в тому числі без записів, з мокрими печатками. Також вилучено витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, печатка нотаріуса, довідки про місце проживання та склад сім’ї, видані на різні імена, списки осіб з адресами проживання, договори та копії договорів купівлі-продажу нерухомості, копії ухвал судів, свідоцтва про поховання та смерть та інші документи, видані на імена сторонніх осіб.” - повідомляється на офіційній facebook-сторінці Національної поліції України.

Усім причетним оголошено підозру за ч.3 ст.15, ч.4 ст.190 (Шахрайство), ч.2 ст.366 (Службове підроблення), ч.4 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.

Проведено обшуки за адресами проживання фігурантів злочинної групи. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу всім причетним.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...