1°C
Ранок 1°C
День 3°C
Вечір 1°C
Ніч 3°C
24.2524.64
26.2526.74
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок 1°C
День 3°C
Вечір 1°C
Ніч 3°C
24.2524.64
26.2526.74
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У Львові відреставрують Личаківський парк

Image

Департаментом містобудування за допомогою системи Prozorro визначено переможця торгів на проведення робіт щодо «Капітального ремонту парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення „Личаківський парк“ у м. Львів». Загальна сума проекту склала 32 мільйони гривень.

Згідно із результатами аукціону, переможцем стала компанія “Укрбудсервіс”. Прес-служба ЛМР повідомляє, що із останніми вже укладено угоду на виконання робіт. Кінцевою пропозицією переможця стала сума у 32 114 600 гривень.

Володимир Данилюк, заступник директора департаменту містобудування з питань екології та природних ресурсів зазначає: «Проектом передбачено виконання робіт з ремонту та влаштування прогулянкових доріжок, у т. ч. велосипедних, дитячих майданчиків, майданчика для вигулу собак, облаштування зовнішнього освітлення, висадка дерев та опорядження клумб. Вищезазначена проектно-кошторисна документація пройшла експертну оцінку».

Проектно-кошторисну документацію проекту розроблено «Науково-виробничою фірмою «Рутенія» на замовлення департаменту містобудування Львівської міської ради.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви буваєте на нашому сайті?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...