22°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
26.827.2
31.532.1
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
26.827.2
31.532.1

У Львові відновив роботу різдвяний ярмарок

Фото ЛМРФото ЛМР

25 грудня, комісіями при Сихівській та Галицькій районних адміністраціях відновлено повноцінну роботу різдвяного ярмарку. Основною вимогою є дотримання певних вимог безпеки. З 23-го грудня працювали лише хатинки, що не працювали з підігрівом їжі.

Прес-служба ЛМР повідомляє перелік вимог:

  • Щоденно, перед початком роботи різдвяного ярмарку, проводити огляд кожного об’єкту
  • У випадку виявлення порушень, не допускати відкриття об’єкту торгівлі до моменту їх усунення
  • Забезпечення наявності на робочому місці медичних карток та документів щодо проходження гігієнічного навчання. Забезпечення наявності сертифікатів якості продуктів харчування, пакувального матеріалу та товарно-транспортних накладних. Кожному підприємцю, який реалізовує харчову продукцію, закупити дезінфікуючі засоби для рук із відповідними сертифікатами якості. Забезпечення дотримання температурного режиму та захисту від забруднення на усіх стадіях виробництва та обігу харчових продуктів. Утримання в чистоті та належному стані потужності.
  • Дотримуватись вимог «Правил благоустрою м. Львова», затверджених ухвалою ЛМР № 376 від 21.04.2011 року в частині належного утримання та прибирання території, прилеглої до дерев’яних будиночків.

Додатково всі працівники повинні мати при собі медичні книжки, а точки реалізації - сертифікати якості на харчову продукцію та пакувальні матеріали.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...