2°C
Ранок 3°C
День 6°C
Вечір 3°C
Ніч 2°C
27.9528.35
33.834.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
2°C
Ранок 3°C
День 6°C
Вечір 3°C
Ніч 2°C
27.9528.35
33.834.4

У Львові відмовлятимуться від поліетиленових пакетів

Image

9 листопада виконавчий комітет Львівської міської ради розглядатиме можливість обмеження використання одноразових поліетиленових пакетів у магазинах міста. Торгові мережі мають розпочати пропонувати альтернативи: паперові пакети або багаторазові торбини. Також, магазини мають розробити спеціальні програми лояльності для людей, що піклуються про навколишнє середовище.

В цей самий час, в освітніх закладах міста буде розпочато роботу із пояснення дітям проблем, що їх викликає поліетилен. А департамент економічного розвитку має створити спеціальні пункти зі збору таких пакувань.

Заступник міського голови з питань розвитку, Андрій Москаленко зазначив наступне: «Минулого року Львів першим в Україні прийняв стратегію «Нуль відходів», яка передбачає ряд практик щодо перевикористання твердих побутових відходів і зміну підходу до сміття, визначення його як ресурсу. Одне з важливих рішень – це відмова від одноразових пакетів і використання багаторазової тари. Львів вже сьогодні має багато практик використання багаторазової тари, тому це рішення викличе великий позитивний ажіотаж серед мешканців міста».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 14:48, 14.11.2018
    Ще непогано би розставити смітники для сортування в усіх дворах... Пакети менше би шкодили, якби їх викидали в правильний смітник
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви ходите до церкви?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...