3°C
Ранок 7°C
День 11°C
Вечір 6°C
Ніч 9°C
2828.2
3232.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
3°C
Ранок 7°C
День 11°C
Вечір 6°C
Ніч 9°C
2828.2
3232.6
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У Львові відкрито виставку робіт Тараса Шевченка та Франсіска де Гойї

Музей сакральної барокової скульптури Іоана ПінзеляМузей сакральної барокової скульптури Іоана Пінзеля

Спільний проект Національного музею Тараса Шевченка у Києві та іспанського скульптора Карлоса Гарсія Лаоса дозволить всім охочим побачити твори Великого Кобзаря та Франсіска де Гойї. Графіка останнього буде представлена копіями з оригіналів у Сарагосі. Роботи ж Тараса Григоровича - оригінальні, всі вони також є графікою, а саме - це офорти та сепія. Містком між двома країнами та часами має стати скульптура Лаоса, що також підібрана на теми самотності, радості та материнства.

«Як поєднати Гойю і Шевченка через мої скульптури. Я зробив це завдяки позачасовій концепції. Такі поняття як самотність, радість чи материнство ‒ вічні, вони однакові для України й Іспанії були 300 років тому, є нині і будуть тисячі років після нас. Тому цей місток між трьома авторами є природній», ‒ коментує сам Карлос Гарсія Лаос ідею проекту.

«Спочатку була виставка із цим проектом в Києві, потім у Сарагосі, і виставка мала настільки великий і позитивний розголос в Іспанії, що зараз ми говоримо про те, що може на наступний рік будемо готувати виставку з оригіналами Гойї і оригіналами Шевченка в Мадриді і Барселоні», ‒ зазначає генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
Loading...