-4°C
Ранок -5°C
День -3°C
Вечір -4°C
Ніч -7°C
27.7528.15
31.432.1
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-4°C
Ранок -5°C
День -3°C
Вечір -4°C
Ніч -7°C
27.7528.15
31.432.1
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У Львові відкрито Святоюрський ярмарок

Image

5-6 травня між Собором та Митрополичими палатами було проведено Святоюрський ярмарок, що відбувався у Львові щорічно, починаючи з 17 століття. Також, після Архиєрейської Божественної Літургії було погашено спеціальну поштову марку із зображенням святого Юрія.

«Марка, яку ми погасили, є із зображенням святого Юрія. Ці конверти з такими марками розійдуться в Україні, і також будуть йти за кордон, де люди побачать цього нашого святого Юрія, цей Собор. Нехай Господь Бог благословить сьогодні наше дійство, щоби ми духовно росли, і нехай також дає нам до нашого життя усіх потрібних благ», – прокоментував цю подію Митрополит Львівський УГКЦ Ігор.

Під час ярмарку можна було долучитись до майстер-класів із народних мистецтв, а саме - ковальства, ткацтва, гончарства, лозоплетіння та інших. Атмосфера свята була максимально наближена до середньовічної, а сама подія - благодійною з метою допомогти незрячій дівчинці Катерині Федів. Організаторами виступили Архикатедральний собор святого Юра, Дитячий телевізійний театр “Юрашки” та Центр соціальних проектів “Хочу жити”.

«Христос Воскрес! Місто, патроном якого є святий Юрій, і львів’яни, які живуть тут, – непереможні. Вітаю усіх зі святом і бажаю всім добра і здоров’я! Слава Львову! Слава Україні!», – з такими словами виступив мер Львова Андрій Садовий.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...