15°C
Ранок 15°C
День 20°C
Вечір 18°C
Ніч 11°C
26.126.5
2929.65
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 15°C
День 20°C
Вечір 18°C
Ніч 11°C
26.126.5
2929.65
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У Львові відбувся благодійний шаховий турнір

Фото Євгена КравсаФото Євгена Кравса

29 листопада у Ротарі Клуб “Львів” відбувся 7-й благочинний сеанс одночасної гри з міжнародними гросмейстерами. Метою заходу визначено популяризацію цього виду спорту та збір коштів на благочинність. Міжнародні гросмейстери Василь Іванчук та Олег Романишин змагались з вихованцями дитячих гуртків міста, незрячими шахістами та іншими.

Кожен з гросмейстерів грав проти 14 суперників одночасно. Василь Іванчук завершив внічию поєдинки з незрячим шахістом Іваном Яцишиним та його тренером Михайлом Петрівом. Олег Романишин розійшовся миром з Дарієм Ковалем та кмс Мирославом Лопатчуком. Саме Дарій й отримав додатковий приз від головного тренера ФК “Волинь” Андрія Тлумака - футбольний м’яч з автографами футболістів.

Почесними гостями заходу стали Маргейр Петурссон (міжнародний гросмейстер з Ісландії), Володимир Одрехівський (ректор Львівської національної академії мистецтв) та Євген Приступа (ректор Львівського державного університету фізичної культури).

Головним лотом аукціону, що також проводився під час заходу, стали футболка луцької “Волині” Андрія Сапуги - її продано за 31,5 тис. гривень. Кошти будуть передані на потреби шкіл-інтернатів смт Лопатин та м. Сколе.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...