12°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
12°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

У Львові відбулися святкування на честь Дня Канади

Фото ЛМРФото ЛМР

1 липня у Львові проведено святкові заходи на честь Дня Канади. Проведено низку заходів, серед яких - вуличний хокей на спеціально зведеному майданчику, а також - канадська сцена на “Leopolis Jazz Fest”. До святкування долучились мер Львова Андрій Садовий, а також Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук. Слова останнього наводить прес-служба Львівської міської ради: «Вітаємо з Днем Канади! Ми тут маємо представлені різні елементи нашого свята: ми маємо тут самоврядування, ми маєм чоловічий хокей, ми маємо жіночий хокей, ми маємо паралімпійський хокей, ми маємо військових, ми маємо поліцейських, ми маємо всіх вас, наші друзі і приятелі. Що це нам показує — це нам показує всю ширину і глибину тих відносин, які ми маємо: і спортивних, і освітніх, і бізнесових, і безпекових, і військових між Канадою і Україною, між Канадою і Львівщиною, між Канадою і Львовом.

Ми дякуємо вам, ми віримо, що це просто ще один крок або ще одна шайба у нашій переможній чи то ході, чи то ми ковзаємося спільно в наше майбутнє. Так будемо разом триматись, разом працювати, разом перемагати!"

«Сьогодні тут зібралися друзі. Друзі, які люблять життя, люблять спорт і люблять свої країни. Ми маємо великий респект до Канади. Адже у ці непрості роки ви одні з перших не просто простягли нам руку допомоги, ви завжди є разом з нами, ви нас розумієте, бо ви засновані на цінностях добра, взаємоповаги, любові і демократії. Тому у ці дні Львів любить, шанує вас, як і завжди. Ми раді вам, і я пропоную Дні Канади проводити кожного року у Львові. Це буде добра традиція, бо де може бути краще, ніж у Львові. Слава Канаді! Слава Україні!», — відповів Андрій Садовий.

Спортивні заходи тривали з 9:15 до 17:15. Серед команд, що взяли участь у події, були представники Патрульної Поліції, Львівської міської ради та Посольства Канади, Збройних Сил України та Канади, компанії EPAM, збірна “Ігор Нескорених” та дві професійні колективи: ХК “Галицькі Леви” та ХК “Україночка”.

Щодо сцени “Leopolis Jazz Fest”, то тут виступили Джейк Коффман, Алекс Гудман та Джон Стетч.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Що ви думаєте про підписання Асоціації України з ЄС?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...