19°C
Ранок 18°C
День 22°C
Вечір 21°C
Ніч 17°C
26.8527.35
29.9530.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
19°C
Ранок 18°C
День 22°C
Вечір 21°C
Ніч 17°C
26.8527.35
29.9530.6

У Львові відбулась багатотисячна молитовна хода

Фото ZAXID.NETФото ZAXID.NET

В неділю, 7 жовтня, вулицями Львова пройшла молитовна хода. Розпочавшись о 15:00 біля храму Архистратига Михаїла, вервиця пройшла вулицями Підвальною, Руською, Беринди, Гнатюка, Листопадового Чину, проспектом Свободи та площами Ринок і Катедральною. Завершилась подія біля пам’ятника Андрею Шептицькому.

Прес-служба ЛМР наводить слова Владики Володимира (Груци), єпископа-помічника Львівської Архиєпархії УГКЦ: «Вітаю всіх у першу неділю жовтня — у цей чудовий недільний жовтневий день. Зважаючи на заклик Святішого Отця Франциска Папи Римського — молитися вервицю, щоб захистити Церкву від диявола, який завжди намагається відділити нас від Бога, і розділити нас, запрошуємо вас до спільної, уже традиційної загальноміської молитви на вервиці. Сьогоднішня вервиця у нашій молитовній ході присвячена розважанням про дари осіб з фізичною чи розумовою неповносправністю. Вона організована спільнотою «Лярш-Ковчег» з нагоди 10-ліття заснування й діяльності цієї спільноти в Україні. «Лярш-Ковчег» об’єднує людей з розумовою неповносправністю, та людей без неповносправності, які розділяють разом життя у спільності. Мета спільноти — дати людям, відчуженим від суспільства, можливість бути залученими у громаду, плекати почуття власної гідності, цінності свого життя через дружбу, спільну працю, проведення дозвілля, та молитву.

Сьогодні разом з нами також моляться представники спільнот «Віра і Світло», «Емаус», «Джерело», «Карітас», та інші, які працюють з людьми з неповносправністю. Усі ми, напевно, хоч раз у своєму житті зустрічалися з такими людьми — хтось їх жаліє, хтось боїться, хтось уникає, хтось вважає, що вони потребують нашої допомоги, опіки, милосердя, але нічого не можуть дати натомість. Але чи всі ми до певної міри не є слабкими і потребуючими? Усі ми маємо свої вразливі місця, свої обмеження і вади. Коли розпізнаємо свою слабкість, тоді можемо попросити допомоги. Слабкі потребують сильних, але і сильні теж потребують слабких.

У цій молитовній ході будемо просити Бога, щоб відкрив нам те, чому для нас важливі люди з неповносправністю, з особливими потребами або спеціальними можливостями, люди, яких ми вважаємо слабкими, немічними, убогими і часто, ми самі також такими є"

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви допомагаєте бійцям АТО?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...