22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У Львові відбудеться міжнародний форум дисидентів

Відомий львівський громадський діяч, дисидент Мирослав Маринович звернувся до Мустафи Джелілєва з проханням провести Міжнародну зустріч дисидентів та кримсько-татарського Меджлісу. Як відомо, перший був проведений 2012 року в Севастополі під егідою Меджлісу кримськотатарського народу й особисто Мустафи Джемілєва, який тепер згодився з ідеєю Мирослава Мариновича провести Форум із такою ж назвою у Львові.

Відтак зустріч дисидентів у Львові організаційно розділена на два частини : 10 листопада виступи й розмови присвятять 40-й річниці заснування Української Гельсінгської групи, а вже 11 листопада відбудеться ІІ-й Кримський форум..

Окрім, кримських татар на заході планують бути присутніми учасники із багатьох країн з Польщі, Росії, Чехії, Франції, Німеччини, Канади та США, з країн Балтії та Кавказу.

Відомо, що запрошення вже прийняли відомий радянський дисидент, учасник правозахисного руху в СРСР Сергій Ковальов та правозахисник Олександр Подрабінек з Росії, донька Єлени Боннер (публіцистки, дружини Андрія Сахарова) Тетяна Янкелевич прилетить із США, з Праги приїде історик Володимир Тольц, з Вірменії – політв’язень Вардан Арутюнян та вірменський політик і колишній радянський дисидент Паруйр Айрікян, у складі групи дисидентів з Польщі приїде Адам Міхнік.

Адже 10 листопада виповнюється сорок років із дня заснування Української Гельсінської Спілки, провозахисної організації. Ця організація була утворена в Україні 9 листопада 1976. Підставою для утворення УГГ були постанови про права людини Заключного акту Наради у справах безпеки й співпраці в Європі у Гельсінкі 1975.

Інформація: прес-служба УКУ

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...