25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

​У Львові видали перший комікс про кіборгів – захисників Донецького аеропорту

У Львові видали перший комікс про кіборгів. Кошти, вилучені з продажу, вкладуть у реалізацію ще двох випусків.

Перший комікс про кіборгів розповідає історію трьох військових із 80-тої аеромобільної бригади. Під час тривалих боїв за аеропорт у Донецьку один із бійців зазнав тяжких поранень. Вірні друзі не залишили його і, ризикуючи власним життям, винесли його із поля бою у тридцятиградусний мороз. При чому побратими були без зброї, - повідомляють Львівські з посиланням на ТСН.

Художник-ілюстратор Дмитри Ткаченко уважно вивчав розповіді захисників аеропорту, щоб якомога реалістичніше передати історію у малюнках. Зазначимо, що комікси адаптовані не лише під дорослу, але й під дитячу аудиторію. Із розповідей не передали лише декілька моментів, щоб підростаюче покоління могло вільно читати історію.

Додамо, що наклад першого випуску коміксів складає десять тисяч примірників українською мовою та дві тисячі англійською. Кошти, вилучені з продажу, скерують на реабілітацію поранених бійців та підготовку ще двох випусків.

«В нас була історія, яку потрібно було втиснути у 32 сторінки. У класичному варіанті комікс складається з 32 сторінок. Була проблема, у першу чергу - це воєнна тематика. Бо я не ознайомлений зі всіма нюансами, зі зброєю, амуніцією. По 10-20 разів мені це все повертали», - розповідає Дмитро Ткаченко.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви буваєте за кордоном?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...