18°C
Ранок 13°C
День 20°C
Вечір 17°C
Ніч 10°C
26.7527.2
29.9530.6
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
18°C
Ранок 13°C
День 20°C
Вечір 17°C
Ніч 10°C
26.7527.2
29.9530.6

У Львові урочисто відкрили ялинку

18 грудня, о 19:00, перед Оперним театром проведено урочисті заходи із відкриття міської ялинки. До святкування долучився й Андрій Садовий. Під час церемонії пластуни передали вифлеємський вогонь мешканцям Львова.

Фото ЛМРФото ЛМР

«Велика подяка пластунам, що вони привезли до Львова цей Вифлеємський вогонь миру, вогонь, який має всіх обігріти, дати тепло та радість. Сьогодні ми маємо прекрасний день перед святим Миколаєм, маємо ялинку. Я хочу особливу подяку скласти пані Надії, яка подарувала цю прекрасну ялинку громаді міста Львова. Хочу в подарунок пані Надії вручити монету Короля Данила, який заснував наше місто. Ялинка засвітиться тоді, коли ми будемо знати, що діти точно були чемними», — звернувся до присутніх Андрій Садовий.

Фото ЛМРФото ЛМР

Саму ж ялинку подарувала мешканка с. Буда, що на Яворівщині, Надія Петруха. 11 грудня її встановили на площі та прикрасили. Цьогоріч майже не використовували іграшки, натомість задіяли велику кількість гірлянд та елементів підсвітки.

«Продовжуємо традицію, вже другий рік поспіль мешканці дарують для львів’ян ялинку. Цього разу це мешканці із села Буда Яворівського району Львівської області. Ми неймовірно вдячні п. Надії Петрух, тому що це дійсно подарунок для усього міста і для усіх львів’ян. Цього року ми підготували на замовлення спеціальну ілюмінацію. Прикрасили ялинку 13 грудня. Ми хочемо, щоб ця ялинка була дуже стриманою, красивою і водночас класичною. Не хочемо завішувати великою кількістю іграшок, а робити акцент на вогниках і на грі світла. Світло теплого кольору, його дуже багато", — зазначила Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР.

Простоїть ялинка аж до Водохреща, що святкується 19 січня.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви введення смертної кари за корупцію?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...