25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8

У Львові суд залишив в силі вирок вчительці, яка не вслідкувала за учнем

ImageВ наслідок цього 9-річний хлопчик випав з 3 поверху та загинув.

Про це пише Zaxid.net.

Нещодавно Апеляційний суд Львівської області не пом’якшив покарання вчительці – інстуктору з фізкультури львівської школи-інтернату №1.

«Львівські» нагадують, що випадок стався ще у грудні 2014 року. Тоді після заняття з лікувальної фізкультури, мама 9-річного учня вирішила поговорити з його класною керівничкою, а сина попросила почекати у коридорі.Після цього він попросив у вчительки фізкультури посидіти у класі в неї. Вона дозволила, але через кілька хвилин мусила вийти і поговорити по телефону. Коли вона повернулась назад, то побачила, що хлопчик відчинив вікно і випав з 3 поверху.

У грудні 2017 року вчительку засудили за недогляд за дитиною. Адвокати подали на апеляцію, і наголошували, що після занять хлопчина передали мамі, яка потім сама за ним не дивилась, адже пішла «пити чай з класною керівничкою».

Також під час слідства стало відомо, що батьки учня приховували психічні розлади сина – вдома вони навіть викрутили всі ручки на вікнах, оскільки у хлопчика був потяг до вікон.

Але Суд залишив вирок в силі, адже:

«На переконання колегії суддів, наявність у дитини психічних розладів не впливає на обсяг вини вчительки у вчиненні кримінального правопорушення, адже незалежно від наявності психічних розладів законодавством покладено обов'язок на педагога забезпечувати збереження життя і здоров'я учнів».

Вчителька отримала 1 рік умовно та мусить відшкодувати 300 тисяч гривень батькам.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто Ви бачите контролерів у тролейбусі/трамваї?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...