15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15

У Львові стартував проект “Шлюб за добу”

Для молодят підготували три місця, де буде здійснюватись реєстрація. Це аеропорт імені Данила Галицького, Шевченківський гай та стадіон “Арена — Львів”.

Як і обіцяли, реєстрацію відкрили 19 серпня і вже обрали 3 пари, які перемогли у попередньому конкурсі. Враженнями діляться одна з пар — Віталій та Ольга із Дрогобича: “Нам подзвонили і повідомили, що ми перемогли. Документи привезли лише вчора, а сьогодні — ми одружені. Дійсно, виходить доба!”.

Вже від 19 серпня щоб одружитись у режимі експрес, потрібно подзвонити чи зв’язатись з організаторами по інтернету, обрати місце, час та привезти документи.

“Ми готові виконати будь-які побажання пари, якщо організатору підходить. Якщо навіть сам процес, для прикладу, буде у Шевченківському гаї опівночі, - коментує начальник юстиції Львівської області Ярослав Жуковський. - На оформлення документації потрібна лише година, щоб надати державну реєстрацію”.

Щодо вартості, то тут вже все в руках молодят. Середня ціна такої послуги складе 2500 грн. До слова, одруження учасників АТО обіцяють проводити безкоштовно. Державне мито складе 85 копійок.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви допомагаєте бійцям АТО?

всі опитування
Loading...