14°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 15°C
26.7527.18
32.3532.95
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
14°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 15°C
26.7527.18
32.3532.95

​У Львові щосуботи працюватиме фермерський ярмарок

Сьогодні, було прийняте рішення про проведення у Львові до кінця літа фермерського ярмарку. Про це інформують на сайті ЛМР.

Щосуботи, починаючи з 18 липня, з 8.00 до 15.00 год, львів'ян та гостей міста запрошують відвідати площу Ринок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника. Фермерський ярмарок планують проводити щотижнево до кінця літа.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Андрій Садовий розповідає, що таку ініціативу можна спостерігати у багатьох європейських містах. Мешканці міста можуть собі в суботу можуть прийти, посмакувати чогось вишуканого.

«З одної сторони — це промоція фермерів, а з іншої - можливість людям побачити власника, який займається тим виробництвом. Тут є одна умова: продавати можуть тільки ті люди, які виробляють. Сам власник продукції має бути присутній та розповідати покупцям усі деталі. Я думаю, що буде багато охочих там щось придбати. Фактично, це частина нашої програми «Купуй львівське». Якщо ми не підтримаємо наших виробників, тоді хто?», — зазначив мер.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

До таких ярмарків долучяться понад 20 фермерів міста та області.

Директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич зазначає, що це хороша можливість підтримати львівських виробників. На фермерському ярмарку будуть представлені городина, фрукти, овочі, молочна продукція, м’ясна продукція.

«Запрошуємо всіх містян відвідати, сподіваємось, що цей ярмарок буде проходити щосуботи до 31 серпня», - закликає Ірина Кулинич.
Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто Ви бачите контролерів у тролейбусі/трамваї?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...