8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55

У Львові розробляють нову акцію для приваблення туристів

Львівська мерія разом із підприємцями, що працюють в сфері гостинності, розробляють нову акцію, яка допоможе привернути увагу туристів в місті після карантину.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

У міській раді зазначають, що місто потребує такої акції, адже в період карантину готельно-ресторанний бізнес зазнав шалених втрат, а українські туристи шукатимуть бюджетні варіанти відпочинку в рідній країні.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, розповів, що зараз розробляються заходи, які стосуватимуться і ділового та індивідуального виду туризму. В приклад навів позицію над якою зараз працюють в сфері готельного бізнесу. «Якщо людина купить проживання в львівському готелі на дві ночі, то за ці ж гроші їй запропонують отримати три» - розповідає Москаленко.

Головний проект міська рада презентує після 11 травня.

Минулого року Львів відвідали близько 2,5 млн туристів та залишили тут майже 900 млн євро. Цього року, ясна річ, прогнози невтішні. Через кризу люди будуть змушені економити на відпочинку, тож готелі та ресторани ризикують залишитися навіть без мізерного заробітку.

Нагадуємо, міськрада разом із працівниками туристичної галузі Львова розробила п'ять етапів відновлення індустрії туризму в місті після карантину. План виходу з туристичної кризи розроблений на наступні вісім місяців.

Туристичний сезон у Львівській області, згідно з попередніми даними, має стартувати 1 червня.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи вірите ви в існування прибульців?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...