-3°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-3°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53

У Львові розробили онлайн-мапу закладів догляду та виховання дітей

Управління «Служба у справах дітей» Львівської міської ради розробило спеціальну мапу закладів інституційного, альтернативного, сімейного догляду й виховання дітей, а також послуг для дітей та сімей з дітьми.

Кожна дитина має бути захищеною, повноцінно розвиватися і навчатися, переконані в управлінні «Служба у справах дітей» Львівської міської ради, тому й докладають максимум зусиль, щоб усі діти мали люблячих батьків.

Фото: скріншот мапи http://ditu.lviv.ua/Фото: скріншот мапи http://ditu.lviv.ua/

«Збережіть адресу цієї мапи і поділіться нею з друзями, адже, можливо, хтось може скористатися послугами одразу біля свого дому, але не знає про цю можливість», — наголошують

В управлінні «Служба у справах дітей» закликають зберегти адресу цієї мапи і поділитися нею з друзями, адже, можливо, хтось хоче скористатися такими послугами, але не знає, що це можна зробити одразу біля свого дому.

Мапа потреб та послуг доступна за посиланням. Її розробили в межах заходів деінституціалізації - реформи інтернатних закладів, яку розпочали вкінці грудня 2017 року.

Загалом у Львові функціонує 1 патронатна сім'я, в якій тимчасово перебувало 3 дітей, 10 прийомних сімей, в які влаштовано 16 дітей, та 5 дитячих будинки сімейного типу, в які влаштовано 43 дітей.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до бійок у Раді?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...