19°C
Ранок 17°C
День 22°C
Вечір 18°C
Ніч 16°C
27.427.8
32.0532.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
19°C
Ранок 17°C
День 22°C
Вечір 18°C
Ніч 16°C
27.427.8
32.0532.7

У Львові розпочався марафонський забіг

Image

За словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, 1288 учасників - найбільша кількість після Києва.

Заздалегідь, перед Оперним театром було створено “містечко змагань”, де спортсмени проводили розминку.

Старт забігу дав міський голова Львова Андрій Садовий. Разом із дружиною вони візьмуть участь у благодійному забігу на 2 км, що має на меті зібрати кошти для обласного госпіталю ветеранів та репресованих ім. Юрія Липи.

«Традиційно підтримуємо марафон, підтримуємо усіх людей, які мають добрий драйв. Я би хотів, щоби сьогоднішній марафон ми всі разом присвятили звільненню Сенцова і звільненню усіх наших політв’язнів, які знаходяться в російських тюрмах. Ось я буду бігти саме з таким переконанням. І я би просив кожного поставити собі таку мету. Коли люди з усього світу об’єднуються — завжди є позитивний результат.

Мені приємно, що Львів сьогодні є на світовій карті марафонів, що ми ставимо найвищі результати в Україні, і наша ціль дуже висока. Я би хотів, щоб усі в світі знали Львів і з усього світу люди приїжджали до нас на марафон», - повідомив міський голова.

Призовий фонд у цьому році складає 65 тис. гривень. Переможці серед чоловіків та жінок отримають по 6,5 тис. гривень.

Львівський півмарафон - є одним з етапів Run Ukraine Run League 2018, що включає в себе забіги у 5 містах країни (Київ, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одеса). Головним призом є можливість участі у міжнародних змаганнях.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...