2°C
Ранок 3°C
День 6°C
Вечір 3°C
Ніч 2°C
27.9528.35
33.834.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
2°C
Ранок 3°C
День 6°C
Вечір 3°C
Ніч 2°C
27.9528.35
33.834.4

У Львові розпочався єврейський фестиваль "LvivKlezFest"

Фото з сайту dyvys.infoФото з сайту dyvys.info

Головною складовою фестивалю все ж є саме музика. В цьому році до Львова приїдуть декілька клезмерських гуртів, а також - Європейський єврейський фестиваль хорів.

«Цей фестиваль збирається щороку в новому місті. Це вже був і Лондон, і Рим, тепер він завітав до нас. Вони мріяли потрапити в Україну і це дійсно якісна музика і що цікаво: із Віденським хором приїде справжній симфонічний клезмерський оркестр», – повідомила координаторка музичної програми фестивалю Олександра Сомиш.

Одночасно зі стартом фестивалю, розпочалась виставка раритетів, що належали єврейському народу, в Історичному музеї. Повідомляється, що експонати зібрано із фондів трьох львівських музеїв та Наукової бібліотеки ім. В. Стефаника. Остання з них надала особливо цінні стародруки та інкунабули - перші книги, що друкувались набірними літерами. Найстаріші експонати можна віднести до 1519 року, географічно - видання належать до видавництв різних європейських міст, а саме: Амстердаму, Берліну, Кракова, Стамбула, Фракнфурта-на-Майні.

Також, на місці трьох синагог буде проведено молитву за загиблих під час Голокосту 9 червня. Закінчиться фестиваль на наступний після цього день гала-концертом клезмерської музики на пл. Ринок.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримали би Ви обмеження швидкості транспорту у населених пунктах до 50 км/год?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...