7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

У Львові проведено спільну молитву усіх християнських конфесій

Фото з сайту ЛМРФото з сайту ЛМР

Молитву очолив єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ Владика Володимир. Також, до проведення заходу долучилися міський голова Андрій Садовий та родини Небесної Сотні.

«Сьогодні тут, серед нас, є також родини наших Героїв. Героїв, які віддали своє життя, Героїв Небесної Сотні. І власне, дуже важливо, щоб ми, маючи сьогодні День міста, пам’ятали тих, хто віддав своє життя, щоб ми сьогодні могли жити. Ми повинні жити, ми повинні зробити те, що наші Герої не змогли зробити тут, на землі, але вони будуть продовжувати свою велику працю там, на небі. Я хочу сьогодні, вітаючи всіх нас з Днем народження нашого міста, бажати добра, бажати любові, і найголовніше — великої Божої ласки. Дякую всім! Христос Воскрес!», - зазначив мер Львова.

«Може не одна людина ставила собі питання, а для чого йти молитися на дорогу — маємо для того храми, зрештою, зранку ми молилися в наших храмах. Але це є для того, щоби ми зрозуміли, що легко бути в храмі добрим християнином, але християнином є важче бути в буденному житті. І саме є тут, на тому роздоріжжі Львова, де є наше життя, де є наш шлях до праці, до школи, до вищого навчального закладу, ми не раз маємо до Бога багато різних питань, думаємо, Бог чує чи не чує нас і наші молитви. Але Божа педагогіка полягає також у чеканні, не докоряючи.

Нехай наші стежки будуть в дусі, будуть в правді, сьогодні, під час Дня народження славетного Львова, а також в нашому буденному житті — щоб ми були добрими християнами завжди», - сказав Преосвященний Владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 09:54, 07.05.2018
    ... подякував мертвим (загиблим) ... всі "вони" тільки й роблять , що дякують ... кожного разу після чергової нашої "перемоги" тільки й чути -- " ну не шмогла , не шмогла" ... а люди гинуть ... а "вони" живуть ( і дякують) ... от Порошенко пообіцяв Україні мир , люди обрали його Президентом , а він ( ... далі --тільки обсценна лексика) ...
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи відзначаєте Ви День св. Валентина (14 лютого)?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...