Запускаємо новий розділ для продавців та покупців на "Львівських". Долучись до тестування та отримай бонуси! Почати тестування Нагадайте завтра
12°C
Ранок 13°C
День 18°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.1826.45
31.131.5
12°C
Ранок 13°C
День 18°C
Вечір 14°C
Ніч 12°C
26.1826.45
31.131.5

​У Львові презентували проект про історії українок за кордоном

Арт-проект про укрaїнських жінок «Її країна» презентували польські мисткині. Жінки спеціально приїхали до Львова, щоб працювати над проектом.

Польські мисткині Адріана Моленда та Наталія Віслоцька приїхали в Україну з особливо метою – зібрати цікаві та незвичайні історії жінок. Головною метою авторок було зрозуміти українську сучасність та ідентичність. Загалом, участь у проекті дівчат взяло 22 жінки. Наймолодшій з опитаних було 22 роки, найстаршій – 82. Всі розповіді авторки оформили у репортажі, які й презентували на виставці.

Робота над проектом розпочалась на початку жовтня, 2016 року. За словами Адріани Моленди, попередня її робота була пов’язана із темами історій жінок, які потрапили у Польщу з різних країн. Це були Мексика, Гватемала, Гана та інші. Тоді Адріана подумала, що не вистачає лише відвертості українських жінок.

Як розповідає авторка, проект створено більше для поляків, ніж для українців. Одну історію вже надрукували у польському тижневику. Авторки хочуть, щоб ці історії прочитало багато людей.

Відкриття виставки відбулось 8 вересня. Проект є мультимедійним, а переглянути і почитати оригінали сюжетів можна у галереї «Дзиґа».

Фото: Павло ПаламарчукФото: Павло Паламарчук

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...