6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

​У Львові презентували перший далекомагістральний Боїнг

Джерело фото: прес-служба ЛОДаДжерело фото: прес-служба ЛОДа

Широкофюзеляжний далекомагістральний літак Boeing 777-20-ER компанії «Міжнародні Авіалінії України». Зараз літак прилетів з Києва, однак надалі перевозитиме пасажирів на далекомагістральні рейси.


Як зазначила директор аеропорту «Львів» Тетяна Романовська, це черговий важливий крок у збільшенні презентабельності львівського аеропорту.

«Ми демонструємо нашу готовність обслуговувати такі дальномагістральні літаки. Маємо надію бачити ці літаки в нашому аеропорті не лише на київському рейсі, а й на дальніх магістральних рейсах – таких як до Торонто та Ньою-Йорка»,- зазначила Тетяна Романовська.

Також керівниця додала, що надалі потрібно працювати, щоб стати другим після Києва аеропортом, який може витримувати навантаження й обслуговувати літаки подібного типу.

Повідомляється, що літак може вмістити 361 пасажира + екіпаж.

Крім того, як зауважила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, потірбно формувати нову програму, яка б проаргументувала та надала певні розрахунки щодо відкриття нових рейсів трансатлантичних рейсів із львівського аеропорту.

Додамо, що минулоріч львівський аеропорт відкрив 9 нових напрямків а також подолав позначку у 1 мільйон пасажирів. Загалом аеропорт прийняв 1 мільйон 80 тисяч пасажирів.

Раніше адміністрація аеропорту висловила сподівання щодо обслуговування 1,5 мільйона пасажирів у 2018 році.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи вірите ви в існування прибульців?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...