9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

​У Львові презентували новий проморолик міста (відео)

Вже 30 листопада у Львові презентували новий офіційний проморолик. Відео стало підсумком роботи відомого режисера Тараса Химича та напрацювань хакатону «Бренд Львова».

За словами самого режисера Тараса Химича, основною метою було показати Львів саме через людей, які тут є. «Моє місто заслуговує на гарну роботу», - зауважив режисер.

В основу ролика заклали чотири сюжети – про різних мешканців Львова. Спершу місто показано через призму сприйняття львів’янина – ранок, який може починатись у парку або у старій частині міста - під час пробіжки. Далі сюжет змінюється – тепер ми бачимо місто очима інвестора, який потрапляє сюди через аеропорт імені Данила Галицького. Він бачить тут нові проекти, нові можливості і його це надихає.

Третя історія об’єднує можливості і місто і показує нам історію програміста, який показує, що саме тут – справа його життя. Кожен, хто живе, чи працює у Львові, творить місто теж. Завершує розповідь історія про пару туристів. Хлопець та дівчина – закохані. Вони бачать місто, де завжди багато цікавих подій, які не залежать від пори року.

Не зважаючи на абсолютно різні історії, Львів зумів об'днати людей. Чотири історії покликані продемонструвати, що Львів – це частинка життя для кожного і він не може не впливати на емоції містян. Це твій Львів.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 11:39, 30.11.2017
    ... от якось не спромоглися упорядники Академічного тлумачного словника української мови занести туди отой "хакатон" ... а "львівські" чи не спроможні , чи не вважають за потрібне розтлумачити ... бо хто ж в Україні не знає тлумачення "хакатону" ?... та майже всі ( не знають) ... але можна запропонувати використовувати отой "хакатон" , як "нофелет" ... хоч якась користь для молоді буде від отої " інтенсивної і згуртованої роботи різних спеціалістів " ... та ще б людям прояснили , за чиї гроші оті "спеціалісти" отак "напрацьовують" отой "бренд" ? ...
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...