1°C
Ранок 1°C
День 2°C
Вечір 1°C
Ніч 1°C
39.339.8
40.541.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок 1°C
День 2°C
Вечір 1°C
Ніч 1°C
39.339.8
40.541.5

​У Львові презентують фотовиставку «Два століття – одна війна»

До 75-річчя Української Повстанської Армії у Львові презентують виставку на тему «Два століття одна війна». Організатори вставки провели паралелі між історичними подіями часів визвольних змагань УПА та російсько-українською війною.

Прем’єра виставки відбудеться 10 листопада у Львові. О 17:00 всіх запрошують у Центр Шептицького (вул. Козельницька, 2а). Всіх вільний, але за умови попередньої реєстрації.

Як повідомляють організатори, кампанія «Два століття – одна війна» - це не лише виставка. Це ряд подій, присвячених боротьбі України проти «сусіда», яка триває вже не один десяток років.

Фото: упа.укрФото: упа.укр

Зокрема, ця виставка представляє собою 27 стендів, де на кожному поєднали документальні фото подій на Сході України та архіви часів УПА. На виставці також проведуть лекційний супровід фото та обговорення сюжетів.

Виставку презентують не лише у Львові. До кінця року заплановано ще десяток міст, куди приїдуть організатори. Проте в цей перелік всі охочі можуть пропонувати своє місто. Більше інформації на сайті за посиланням.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи любите ви львівську бруківку?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...