-1°C
Ранок -1°C
День -1°C
Вечір -3°C
Ніч -1°C
27.227.6
30.4531.05
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -1°C
День -1°C
Вечір -3°C
Ніч -1°C
27.227.6
30.4531.05

У Львові презентовано нову схему руху електротранспорту

Схема, представлена ЛМРСхема, представлена ЛМР

7 червня у Львові представлено нову схему руху електротранспорту. Розробники виконали великий обсяг роботи, впорядкувавши назви зупинок, а також додали зручні позначення, що спрощують орієнтування містом. Номер трамваю позначається ромбом, а тролейбуса - квадратом. Серед іншої інформації - автостанції, залізничні станції та важливі точки на мапі міста. Зупинки, що пристосовані для людей з інвалідністю, мають відповідні піктограми. Пункти прокату велосипедів також додано на схему.

Прес-служба ЛМР наводить слова Єгора Каліберди, дизайнера схеми: “З появою нового трамвая на Сихів, виникла потреба оновити стару схему трамвайного маршруту. Ми давно думали над тим, аби створити схему, яка б охоплювала весь електротранспорт Львова. От саме тому почала народжуватися схема електротранспорту — трамваї і тролейбуси. Тому спочатку було нанесено на карту маршрути, потім вони спрощувалися до схематичного вигляду, і таким чином схема вийшла дуже наближеною до карти міста.

Нам вдалося реалізувати дуже класні ідеї, які з першого погляду, дивлячись на карту, не зовсім побачиш, але треба придивлятися в деталі. До прикладу, якщо детально розглядати вузол біля церкви Анни, де трамваї на одній зупинці можуть їхати і в центр, і з центру, і можна переплутати рух напряму, то на зупинці трикутничками вказано позначки зупинки і напрямок руху цього трамваю. Також на схемі можна побачити, що є товсті лінії і є тоненькі. Товста лінія означає, що маршрут їде у дві сторони по цій вулиці, а тоненька лінія показує, що він односторонній, що їде в одну сторону. І для прикладу, вул. Антоновича і вул. Героїв УПА, де тролейбуси їздять в одну сторону і в протилежну — це чітко можна зрозуміти за схемою. Дуже довго сперечалися чи потрібно додавати на схему залізничні колії. Але вирішили, що потрібно, тому що це класний орієнтир, коли ти на трамваї чи на тролейбусі переїжджаєш залізничний міст. Таким чином на схемі тоненькими сірими лініями ми зобразили залізничні колії. І це також свого роду крок в майбутнє, бо якщо колись буде у нас міська електричка, що їздитиме містом, то схема вже до цього готова, і можна міську електричку тут зобразити.”

Разом із проектом lad.lviv.ua, що дозволяє відстежити час прибуття транспорту на зупинку, інфраструктура стає все більш зручною для пересічних львів’ян.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви скасування депутатської недоторканності?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...