-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3

У Львові померла відома громадська діячка Ірина Шуль

Сьогодні, 8 травня померла відома громадська діячка Ірина Шуль. Пише ZAHID.NET.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Вона була учасником безлічі громадських організацій, серед яких: «Просвіта», «Союз Українок», «Товариство Надсяння» та «Львівська спілка політв'язнів України». Ірина Шуль співпрацювала з ОУН, була заарештована та утримувалась в тюрмі «на Лонцького». Жінка померла на 102 році життя.

На своїй сторінці в Фейсбук, внук Святослав Літинський висловив слова подяки бабусі. «Школа, інститут, академія, війна, бухгалтер, збір грошей на ОУН-УПА, арешт, концтабір, звільнення, одруження, викладання, діти, педагогічна робота, просвітницька робота, внуки... Бабусю, в тебе було важке життя гідне нашої поваги. Ти боролася за створення держави та постраждала від німецьких та російських окупантів. Дякую за твій вклад в існування держави.»

Свої співчуття також висловив мер Львова Андрій Садовий.

«Такі люди, як пані Ірина, своїми діями змінювали хід історії. Розумна, відважна, скромна. Будемо пам'ятати і любити завжди. Дякуємо, пані Ірино, за все, що ви зробили для нас», – сказав міський голова.

23 серпня 2013 року, з нагоди 22-ліття з Дня проголошення Незалежності України Ірині Шуль вручено нагороду «Почесний знак святого Юрія» за вагомий внесок у становлення української державності та активну громадську позицію. У 2018 році була нагороджена також орденом княгині Ольги.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи вірите ви в існування прибульців?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...