25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

​У Львові побили керівника районного відділу поліції

На вулиці Варшавській – Сосновій один з працівників забудовника приклав фізичну силу до керівника районного відділу поліції, коли той встановлював знак про відсутність проїзду для вантажних транспортних засобів.

Як розповів виконуючий обов'язки голови Шевченківської районної адміністрації Михайло Космина, 5.08.16 по вулиці Варшавській – Сосновій працівники комунальних служб району у супроводі поліції поставили знак про заборону в'їзду вантажних транспортних засобів, який день перед тим зняли невідомі. В момент спроби встановлення цього знаку виникла сутичка, у якій зазнав ушкоджень начальник райвідділу поліції Шевченківського р-ну. Юриста, який працює в забудовника, затримали за нанесення тілесних ушкоджень представнику поліції, і доправили у відділ поліції, - повідомляють Львівські з посиланням на Львівську газету.

Михайло Космина розповів, що у відділку поліції юристу забудовника стало погано забрала «швидка допомога».

В редакції «Львівських» виникає питання, а чи всі затримані із різних верств населення, мають таке право у разі поганого самопочуття бути доставленими в лікарню? І що відбувається далі з такими «делікатними» людьми, які спершу наносять тілесні ушкодження правоохоронцю, а пізніше із відділку потрапляють у лікарню.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якщо вибори мера були би завтра, чи віддали би ви свій голос за Садового?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...