-1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч -0°C
27.928.3
33.834.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч -0°C
27.928.3
33.834.4

У Львові обшукали житло активістів анархістських організацій

Фото з facebook-сторінки організації "Чорний Стяг"Фото з facebook-сторінки організації "Чорний Стяг"

У четвер, 6 грудня, було проведено обшуки у квартирах активістів анархістських організацій Львова. Зокрема, мова йде про Олега Кордияку та Тараса Богая, що представляють ГО “Екологічна платформа” та “Чорний стяг”.

Першою інформація з’явилась на facebook-сторінці організації, яку представляють Богай та Кордияка: “Сьогодні о 7:30 в активістів Екологічної Платформи та Чорного Стягу Олега Кордияки і Тараса Богая було проведено обшуки. Співробітники СБУ та Подільського райвідділу київської (!) поліції вилучили всі носії інформації і кілька стікерів. Під час обшуку співробітники органів допускали порушення, наприклад, не пропускали адвоката, намагалися зашкодити фіксації обшуку на відео.

Причиною для обшуку вони назвали резонансний травневий напад в Києві на колишнього правого активіста, - ніби то вони шукають відео, зняте безпосередньо нападниками, на телефонах наших активістів і в чатах. Звісно, що такого відео в наших активістів не було і, якби воно було справді так потрібне спецслужбам, вони могли б взяти його з телефонів учасників нападу, яких нібито тут же оперативно затримали, а не шукати на телефонах активістів з іншого регіону України через півроку.”

У повідомленні анархістів йдеться про напад на Дмитра Іващенко 2 травня в Києві, коли постраждалий отримав ножове поранення. За інформацією слідства, нападники представляли ліворадикальні організації, тоді ж було затримано одну з активісток Катерину Лапінську.

Речник УСБУ у Львівській області в інтерв’ю виданню ZAXID.NET підтвердив факт обшуків. «Знаю, що такий факт мав місце, але працювали наші київські колеги тому за деталями звертайтесь до них», – сказав Олег Александров.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви допомагаєте бійцям АТО?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...