6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

​ У Львові обрали нового керівника органного залу

Сьогодні конкурсна комісія визначила особу на посаду керівника Будинку органної та камерної музики. Керівником призначили Івана Остаповича.

Сьогодні, 8 листопада відбувся завершальний етап конкурсу на обрання керівника для Будинку камерної органної та камерної музики у Львові. Одноголосно конкурсна комісія затвердила на цю посаду Івана Остаповича.

На фото: зліва - Тарас Демко, справа - Іван ОстаповичНа фото: зліва - Тарас Демко, справа - Іван Остапович

За словами Марти Більської, головного редактора журналу Lviv.ua і голови конкурсної комісії, цю кандидатуру рекомендувало багато авторитетних людей у світі культури. Проте, як зауважила Більська, вона сама спостерігала роботу Івана Остаповича і переконана, що ця посада йому по плечу.

Додамо, що це другий конкурс на заміщення посади керівника. 23 серпня 2017 у Львові провели перший конкурс, за підсумками якого обрали колишнього директора – Юліана Винницького, який керував там з 1988 року. Проте після оголошення результатів у мерію надійшло більше 60 звернень щодо правильності проведення конкурсу, в тому числі і від членів комісії. Цей факт створив скандал і конкурс провели знову.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи подобається вам графіті та тематичні малюнки на львівських стінах?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...