-1°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3

У Львові незрячі діти зможуть навчатись у звичайних школах

Фото з сайту ЛМРФото з сайту ЛМР

В Україні Львів - перше місто, де запрацює модель інклюзивної освіти незрячих дітей.

Про це повідомляють у прес-центрі ЛМР.

Головною перешкодою для інклюзивної освіти незрячих дітей, була особливість їхнього навчання: вони не користуються зошитом, ручкою. Їм потрібні спеціальні засоби:брайлівська машинка, комп’ютер з програмою екранного доступу, дейзі-плеєр.

У Львові таке обладнання закупили в одному комплекті за кошти управління освіти Львівської міської ради. Проект реалізували ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ».

Воно знаходиться наразі у базі навчально-методичного центру, і коли якась з шкіл буде брати на навчання незрячу дитину, то обладнання передаватиметься тимчасово школі.

Першою незрячою дитиною у Львові, яка навчається на спеціальному обладнанні, є Діана Патерега, вона навчається в 2-му класі школи №34.

Також на презентації закупленого обладнання оголосили, що питання інклюзивного навчання незрячих дітей у загальноосвітніх школах, є надзвичайно важливим, адже кількість дітей, які навчаються інклюзивно, стає щоразу більшою.

Ще одним кроком впровадження інклюзивного навчання незрячих було впровадження нового відділу у науково-методичному центрі, що займається саме інклюзивною освітою. У ньому проводиться навчання для батьків, вчителів для того, щоб вони знали як правильно працювати з дітьми.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи подобається вам графіті та тематичні малюнки на львівських стінах?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...