17°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
17°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5

У Львові нелегально встановили антирекламу проти Зеленського

Фото ZAXID.NETФото ZAXID.NET

У Львові з’явилась антиреклама щодо кандидата в президенти України - Володимира Зеленського. Білборди на вулицях міста з’явились 9 лютого, якраз напередодні виступу актора у львівському цирку.

Написи на щитах повідомляли наступне:«Весною житимемо по-новому. У федеральному окрузі», «Весна прийде – будуть нові жарти про хохлів», при цьому використовувалась символіка та кольори передвиборчої кампанії Зеленського.

Денис Дем’янишин, директор компанії “Наша справа”, що володіє правами власності щодо згаданих вище білбордів, повідомив наступне: «У п’ятницю вранці нам повідомили, що висить така реклама. Ми зробили об’їзд по всіх наших площинах і виявили три таких випадки: на вулицях Хмельницького, Личаківській і Городоцькій. Вирішили демонтувати цю рекламу і повідомили правоохоронців. Сьогодні всі ці три білборди вже чисті».

Крім компанії-власника, до правоохоронних органів звернулись і представники ЛМР. «Йдеться про розміщення незаконної реклами без відома компанії-власника білбордів. До того ж ця реклама принижує людську гідність, тому ми вирішили звернутися з заявою в правоохоронні органи», – зазначає Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту.

З’явилась і заява мера міста Андрія Садового:

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...