-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53

У Львові на «Верхньому Шуварі» відкрили перший шоу-рум ROZETKA

Уже 14 років ROZETKA втілює мрії та бажання мільйонів людей. І зараз вона розширює свої кордони та з’являється у різних містах по всій країні. В Дніпрі, Житомирі, Чернігові, Білій Церкві, Ірпені, Києві, а тепер і у Львові.

Вчора, 18 травня ROZETKA відкрила свій перший шоу-рум у Західній Україні. Він знаходиться у Львові у торговому комплексі «Шувар» на проспекті Червоної Калини, 36.

Шоу-рум розміститься на площі 330 кв. м, де і буде знаходитися базовий асортимент товарів, зона видачі замовлень з інтернету, кімната для примірки одягу, відділ сервісної підтримки у якому можна оформити повернення чи заміну товару, скористатися послугами ремонту або налаштування електроніки.

Директор з маркетингу ROZETKA - Євген Образок, розповідає що в період карантину в онлайн-магазині ROZETKA кількість клієнтів почала стрімко збільшуватись. На сайті представлено близько трьох мільйонів товарів на будь-який смак. Інколи в такому широкому асортименті можна і розгубитися. ROZETKA прагне бути ближче до своїх клієнтів та надавати максимальний комфорт в процесі здійснення покупок. Саме тому, за останні пів року ROZETKA почала швидкими темпами розширюватись у різних містах для того, щоб клієнтам було комфортно та зручно купувати.

Перша торговельна точка ROZETKA у Львові знаходиться на ринку «Шувар». Друга відкриється у Львові 29 травня, де саме, ще невідомо.

За словами заступника директора з комерційної діяльності ТК «Шувар», пані Роксолани, Сихів – найбільше потребує відкриття такої точки видачі інтернет-покупок від ROZETKA. Адже, тут проживає велика кількість молодих людей віком від 20-45 років, у яких є необхідність в інноваціях електроніки та побутової техніки, різноманітних товарів для дому, спорту чи відпочинку.

На ринку «Шувар» є все необхідне для комфортних покупок: хороше розташування, паркінг, вантажні і пасажирські ліфти, ескалатори та широка зона вхідних дверей.

Шоу-рум ROZETKA в торговому комплексі «Шувар» працюватиме з 10:00 до 21:00 кожен день. Тут можна швидко забрати свою покупку, замовлену через інтернет, або просто влаштувати собі шопінг, купуючи необхідні товари на місці.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи користуєтесь ви кредитами?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...