21°C
Ранок 20°C
День 26°C
Вечір 21°C
Ніч 17°C
27.427.8
32.0532.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
21°C
Ранок 20°C
День 26°C
Вечір 21°C
Ніч 17°C
27.427.8
32.0532.7

​У Львові фірма продала неякісні протиожеледні реагенти районній адміністрації

Керівнику підприємства повідомлено про підозру у розкраданні коштів у великих розмірах.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Львівської області.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури викрили факт розкрадання коштів місцевого бюджету, які були призначені для закупівлі протиожележних реагентів. Збитків завдали на суму більше 380 тисяч гривень.

Правоохоронці встановили, що районна адміністрація Львова уклала з товариством з обмеженою відповідальністю договір із закупівлі протиожеледного реагенту. Цю фірму визнали переможцем відкритих торгів.

За умовами укладеного договору суміш мала відповідати технічним вимогам до матеріалів, із яких виготовляється зазначена протиожеледна речовина. У подальшому товариство надало реагент комунальному підприємству, а районна адміністрація заплатила за це кошти.

Але виявилось, що поставлена товариством сумі зовсім не відповідала технічним умовам, які були прописані у договорі. Зокрема щодо вмісту солі, піску та інших структурних частинок. Таким чином були привласнені кошти місцевого бюджету у сумі 388 тисяч гривень. Це підтвердили висновки експертизи.

У зв’язку з цим посадовий особі підприємства повідомили про підозру у розкраданні коштів у великих сумах (ч.4 ст. 191 КК України). Йому загрожує ув’язнення терміном від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади на термін до 3 років.

Наразі проводиться досудове розслідування.

«Львівські» нагадують, що внаслідок неякісного протиожеледного реагенту на дорогах взимку стається більше аварій, інколи з летальним кінцем.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 15:01, 22.02.2018
    ... щось мутять оті "виявники" невідповідності реагенту технічним умовам ... до речі , автор не назвав-не означив тих героїв-"виявників" ... бо тільки справжні фахівці -ікспердуї та ікспердухи могли виявити в тонні суміші (піска , солі і ще чогось) якусь недостачу ... тонна вона і є -- тонна ...
user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Що ви думаєте про підписання Асоціації України з ЄС?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...