25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

У Львові демонтували «проблемний» пам’ятник

Пам’ятник радянському письменнику Тудору, який неодноразово спричиняв конфліктні ситуації, демонтували та передали до галереї мистецтв.

Image

Як повідомили на 24 каналі, вчора демонтували пам’ятник прорадянському письменнику Тудору на площі Маланюка.

Жителі Львова неодноразово проявляли своє негативне ставлення до роботи письменника: пам’ятник обливали фарбою, обписували націоналістичними лозунгами, намагались самостійно зняти його (9 травня, що спричиняло конфлікти із поліцією).

Нелюбов до письменника пояснюється просто – всі знайомі із його творчістю літературні критики висловлюються про нього, як про людину. Яка підкорила свій талант політиці: «Творчість цього письменника — одне з яскравих свідчень суперечності між талантом та служінням ідеї, котра стає добровільним переконанням і упокорює талант, робить його інструментом не так мистецтва, як політики», — сказано в підручнику з історії української літератури за редакцією В. Дончика.

Рішення про демонтаж пам’ятника було прийнято ще 25 травня цього року. Крім того, саму площу, на якій було встановлено скульптуру, відреставрують і встановлять «питний» фонтан. На ці роботи з міського бюджету виділено 600 (800 за іншими даними) тисяч гривень.

Фото: Zaxid.net

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

У ВР прийняли закон, згідно якого Україна прямує в НАТО. Як ви ставитесь до цього?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...