15°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9

​У Львові бойовики «ЛНР» готували провокацію на День Незалежності

Бойовики терористичного угрупування «ЛНР», яке діє в східному регіоні України, готували провокацію у Львові у День Незалежності.

Про це повідомили в управлінні СБУ у Львівській області. За словами прес-секретаря відомства Мирослави Клячківської, правоохоронні органи готові до того, що під час святкування 25-ї річниці Дня Незалежності України у Львові можливі провокації зі сторони спецслужб Росії. Не виключена ймовірність провокаційних акцій з риторикою антиукраїнського змісту в західному регіоні держави, - повідомляють Львівські з посиланням на ZAXID.NET.

Прес-секретар розповіла, що СБУ відома інформація про провокації у Львові. Цю інформацію поширило видання InformNapalm з посиланням на хакерів «КіберХунта». За повідомленням, вони отримали доступ до особистої переписки бойовика терористичного угрупування «ЛНР» з позивним «Гром». Він являється координатором інформаційних операцій російських спецслужб на Львівщині.

Повідомляється, що дані переписки свідчать про те, що бойовики планували вдатись до провокацій 24 серпня у Львові. Так, вони хотіли орендувати квартиру у центральній частині міста та під час святкування увімкнути через гучномовець аудіозапис антиукраїнського змісту.

Прес-секретар розповіла, що ці плани провокаторів тепер не будуть реалізовані. Кримінальні провадження поки не відкриті.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте результати реформи поліції 2015?

всі опитування
Loading...