24°C
Ранок 17°C
День 24°C
Вечір 20°C
Ніч 16°C
24.9525.3
27.5528.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
24°C
Ранок 17°C
День 24°C
Вечір 20°C
Ніч 16°C
24.9525.3
27.5528.3
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У Львівському органному залі виявлено фрески Розена

Image

Як повідомляли “Львівські”, в Будинку органної та камерної музики розпочато масштабні ремонтні роботи. Однак, перед цим проведено аналіз, аби виявити на стінах історичні розписи та не пошкодити ці ділянки.

Заступник директора органного залу Тарас Демко повідомляє: «Ми замовили аналіз експертів-реставраторів, щоби вони засвідчили наявність чи відсутність на стінах органного залу історичних настінних розписів. Відтак у санвузлах нам вдалося виявити й затвердити факт присутності фресок Розена. Реставрувати їх будемо наступного року».

Ян Генрик Розен є відомим польським художником ХХ ст., що працював за напрямом сецесії. Брав участь у Першій світовій війні, де отримав Орден почесного легіону. Після цього перебував у казармах міста Броди, що на Львівщині. За деякий час був помічений вірменським архієпископом Йосифом Теодоровичем, що запросив Розена на створення фресок у Вірменському соборі. У 1937 році переїхав у США на запрошення польського дипломата, де й отримав нове громадянство. Через загрози, що несла Європі нацистська Німеччина, вирішив не повертатись до Польщі.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...