9°C
Ранок 11°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 9°C
31.532.18
33.2233.92
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 11°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 9°C
31.532.18
33.2233.92

​У львівському комісаріаті розповіли, чому видалили сторінку у Facebook

Офіційний акаунт Львівського обласного комісаріату зараз не доступний. Сторінку видалили одразу після хвилі скарг від користувачів – через опубліковані персональні дані мешканців Львівщини, які підлягають призову на строкову військову службу.

Військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що сторінку видалили тимчасово – скоро її роботу відновлять. Зараз, за словами Тіщенка, вона не працює через блокування частини опублікованих матеріалів.

Комісар знову продублював звернення, яке раніше було на сторінці Львівського обласного військового комісаріату. Він зауважив, що багато громадян, які вчора звернулись до військкоматів Львівщини мають право на відстрочку, але не підтвердили це офіційним документом.

«Якщо за будь-яких причин повістка не надійшла, громадяни призовного віку мають з’явитись до призовної дільниці. Запрошуємо самостійно з’явитись до військових комісаріатів для опрацювання військово-облікових даних», - йдеться у повідомленні.

Також у коментарях Тіщенко зазначив, що на відновленій сторінці списки призовників теж будуть.

Нагадаємо, раніше Львівські писали, що у Facebook опублікували списки осіб, які, нібито, ухиляються від строкової служби, розголосивши їхні персональні дані (прізвища, місця реєстрації, вік). У користувачів така витівка викликала хвилю обурення. Після 23 години сторінку комісаріату у Facebook видалили.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи потрібно перекладати українською російські (радянські) фільми для показу на ТБ?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...